Yangın Sonrası Temizlik

YANGIN SONRASINDA TEMİZLİK

Yangın sonu temizlik uğraştırıcı bir o kadar da zoru başarma şeklinde adlandırılır. Yangının büyüklüğüne göre vereceği zararında boyutları farklı olabilir. Ancak Muğla temizlik firmamız her ne şekilde olursa olsun yangın sonrasındaki temizlikte iddialıdır.  Yangın sonrasında mekanın yeniden eski haline dönüştürülebilmesi için boya, badana ve tadilat işlemleri yapılır ve tüm onarım ve yenileme işlemleri tamamlandıktan sonra mekanın eski haline dönüştürülmesi için temizlik aşamasına geçilir.

YANGIN SONRASINDA TEMİZLİK NASIL OLUR?

  • Yangın sonrasında mekanda kalıntılar ve enkaz yığını olabileceğinden dolayı ilk önce bu enkazın dışarıya çıkarılması sağlanır.
  • Tüm yüzeylerin is ve kurumdan temizlenmesi sağlanır.
  • Yangın sonrasında can sıkan konulardan biri de mobilyaların temizlenme işlemidir. Hem temizlenip hem de kötü kokudan arındırılması için gerekli olan dezenfekte işlemi yapılır.
  • Her türlü ofis aleti ya da ev eşyası olabildiğince silinip yıkanır.
  • Mekandan kötü kokular uzaklaştırılır.

KULLANILAN ÜRÜNLER

Yangın temizliği sonrasında kullanılan kimyasallar önemlidir. Bu nedenle de Muğla temizlik olarak kolay çözülebilen ürünleri tercih ederiz.

Kullandığımız ürünlerin TSE onaylı olmasına özen gösteririz.

Temizlik sırasında kullanmış olduğumuz genel temizlik ekipmanları vardır. Bu ekipmanlar bizim işimizi kolaylaştırmanın yanı sıra mekanın da hijyeninin sağlanması için önemlidir.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Yangın sonu temizlik hizmetinde önemli konu yapılacak işin türüdür. Çünkü işin türüne bağlı olarak zaman ve maliyet hesaplaması yapılması gerekir. Bu anlamda sektörde uzmanlaşmış olan firmamız mekana ekiplerini göndererek bu analizin yapılmasını sağlar. Muğla’nın neresinde olursanız olun bizim için fark etmez. Ücretsiz keşif hizmetimiz sayesinde bizden fiyat ve teklif alabilirsiniz. Teklifimizin onaylanması durumunda yukarıda belirttiğimiz hizmetlerimiz geçerli olacak ve sözleşme imzalanacaktır.

Yangın sonrası temizlikte dikkat edilmesi gereken konu bu işi bilen birilerinden hizmet almanız. Bunun içinde mutlaka bu konuda deneyimli firmalarla çalışmanız gerekir.