Hakkımızda

2001 yılında Muğla’da kurulan firmamız daima kalite ve güvene dayalı bir firma profili çizmiştir. Temizliğin ciddiye alınması gereken bir konu olduğunun bilincinde olan firmamız, sizlere vereceği tüm hizmetlerde dünya standartları açısından uygun malzemeler kullanmaktadır. Özellikle uzman ekibi ve çağdaş çözümleriyle birlikte Muğla merkezli olmak üzere, bölgesel bir marka haline gelmiştir. Kalite politikamız gereğince müşteri memnuniyeti bizler için değerlidir. Temizlik sektöründe çağı yakalayarak çıkan yeni ekipmanları parkurumuza katmak ve sürekli eğitimle personellerimizi uzmanlaştırmak bizim hedefimizdir. Bu markalaşma serüvenimizde bizimle çalışan tüm müşterilerimizin payının olduğunun bilincindeyiz, bizimle çalışan tüm kurumsal ve bireysel müşterilerimize teşekkür ederiz.

Uzman ve Eğitimli Ekip
Muğla Temizlik olarak sektöründe deneyimli ve sertifikalı personelle çalışmayı ihmal etmiyoruz. Bunun ana sebebi insan sağlığı açısından hangi alanda hangi temizlik ürününün kullanılacağını belirlemektir. Özellikle ekibimizin pratik ve çağdaş çözümleriyle birlikte temizlik işini ciddiye almaları önemlidir. Müşteri memnuniyeti için çalışılan alana gelecek personelimizin eğitimli olmasına özen gösteriyoruz.

Doğru Malzeme ve Makina Kullanımı
Temizlik kişiden kişiye değişebilecek standartlardan oluşmaktadır. Muğla Temizlik olarak her standartı karşılayabilecek makina parkuru ve malzemelerimizle sizlere temizlik hususunda hizmet vermekteyiz. Özellik Dünya’da tanınan markaların kullanımıyla sizlerin sağlığını riske atmadan, özel ekipmanlarımız her alana farklı çalışma metotları uygulamaktayız.

Kalite Politikası
Yaptığımız işin insan sağlığına doğrudan etki ettiğinin bilincindeyiz. Bu sebeple kullanılacak malzemelerden, uygulanan çözümlere dek her şeyin kaliteli olmasına özen gösteriyoruz. Yanlış kullanılan temizlik malzemeleri astım vb. problemlere neden olabilmektedir. Bunun önüne geçmek adına uzman ve eğitimli ekibimizle birlikte sizlere daima kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti
Geçmişten aldığımız bilgi, birikim ve tecrübeyi geleceğe aktarabilmek adına çalışmaktayız. Bunun ana sebebi de müşteri memnuniyetidir. Bugüne dek bizimle çalışan bireysel ve kurumsal müşterilerimizin %100 müşteri memnuniyetine ulaşması için yoğun çaba gösterdik. Bu çabalarımız sayesinde Muğla ve Muğla bölgesinde temizlik anlamında bir marka haline geldik. Bugünden sonra da müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön plana koyup, sizlere daima en iyi hizmeti vermek gayretindeyiz.