DışCephe Temizliği

DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

Bina ve apartmanların dış cephelerindeki en büyük sıkıntı çabuk kirlenmeleridir. Özellikle kurum ve işyerlerinde bu durum çok büyük sıkıntılar yaşatabilmektedir. Bizler Muğla temizlik olarak binalarınızın dış cephelerini profesyonel çalışanlarımız tarafından temizliyoruz. Özellikle bina camlarının temizliği sonrası ilk günkü görünüme kavuşturulması konusunda her zaman iddialı olduk ve iddiamızı da koruyoruz.

Muğla temizlik bu konuda uzmanlaşmış olan çalışanlarıyla birlikte gerekli olan tüm tedbirleri alarak binanızın dış cephesini adeta yeniliyor. Dış cephe temizliği uzmanlık istediği gibi titizlikte gerektiren bir konudur. bu anlamda firmamız sizin beklediğiniz özeni göstererek dış cephenizin daha parlak bir yapıya kavuşmasını sağlıyor.

Özellikle yüksek binalardaki temizliğin zor olduğu kadar riskli olduğunun da farkındayız bu nedenle de gerekli olan tüm materyaller kullanılarak hizmetin aksaksız ve daha tehlikesiz bir hale dönüştürülmesi sağlanıyor.

Dış cepheler her zaman farklı temizlik uygulamaları gerektirir çünkü her binanın dış cephesi birbiriyle aynı değildir. Bazı binalar cam ağırlıklı olurken bazılarının mermer, granit ve metal kaplıdır. Dolayısıyla her zemin için farklı bir uygulama yapmak bizim işimizdir.

Dış cephenin yüksekliğine göre vinç ya da ipli iskele kurulumu yapılır.